Zeynep için instagram’da ‘smazeynepeumutol’ ismiyle hesap açıldı. Buradan yapılan açıklamada “2023 bizim için zorlu bir mücadele ile geçti. Maalesef sesimizi yeterince duyurmayı bir türlü başaramadık, kızımızın tedavisi için gerekli yardımı toplayamadık” denildi.
Açıklamaya şöyle devam edildi: “Keşke gücü yetebilen bir aile olsaydık… Keşke bu ilaç ülkemizde olsaydı… Keşke kuş olup uçabilseydik de evladımız için nasıl çırpındığımızı daha çok kişiye anlatabilseydik… Deseydik ki “Biz köyümüzde kendi halinde yaşayan bir aileydik. Evladımız hasta doğmuş, teşhisi 6. ayda kondu. Tedavisi için gereken ilaç ülkemizde yok, bizim ulaşmamız da mümkün değil. İyi insanlardan destek almak umuduyla Eskişehir Valiliği’ne başvurup resmi bir yardım kampanyası başlattık. Kızımızın yaşayabilmesi için tek şansımız bu! Çok kişi azar azar destek olursa Zeynep’i kurtarabiliriz!” İşte o “çok kişiye” ulaşmak 2023’te maalesef mümkün olmadı. Zeynep haftaya 21 aylık olacak. Yeni yıla yoğun bakımda giriyor. Valilik iznimiz 42 gün sonra bitiyor! Bir mucize olur mu? Allah büyük! Hayat varsa umut da var! Hoş gel 2024! Kızımızın tedavisi ile tüm iyi insanlara sağlık ve mutluluk getir! Hepinizin yeni yılını kutlarız!”
Valilik Onaylı IBAN:
TR13 0013 4000 0217 9587 5000 01
Denizbank
Alıcı: Zeynep BİRGÜL
Açıklama: Zeynep

ZEYNEP yaz 8096'ya SMS gönder. Tüm operatörler için geçerlidir. (1 SMS 20 TL)

Ada Konakbay Çibörek Evi Aşırı Tuz Kullanımını Azaltan İşletme Belgesi'yle Ödüllendirildi. Ada Konakbay Çibörek Evi Aşırı Tuz Kullanımını Azaltan İşletme Belgesi'yle Ödüllendirildi.

whatsapp-image-2024-01-01-at-101328