ESTÜ Erkek ve Kadın Voleybol Takımları iyi gidiyor. ESTÜ Erkek ve Kadın Voleybol Takımları iyi gidiyor.

Tepebaşı Spor Kulübü bünyesindeki özel sporculardan Gökhan Işın, Antalya’da düzenlenen Özel Sporcular Türkiye Yüzme Şampiyonasında önemli dereceler elde etti. Işın 2 kategoride 1’inci, 3 kategoride 2’nci ve 2 kategoride de 3’üncü oldu.

Tepebaşı'nın özel sporcusundan büyük başarı

Türkiye özel sporcular spor federasyonu tarafından 11-13 Aralık tarihlerinde Antalya’da düzenlenen Özel Sporcular Türkiye Yüzme Şampiyonasına katılan özel sporculardan Göktan Işın 100 metre kelebek, 200 metre sırtüstü kategorilerinde Türkiye 1’incisi, 50 metre sırtüstü, 100 metre sırtüstü, 100 metre serbest kategorilerinde Türkiye 2.’si, 50 metre kelebek, 50 metre serbest kategorilerinde Türkiye 3.’sü oldu.

Tepebaşı Spor Kulübü Başkan Yardımcısı Özcan Erkaya yaptığı değerlendirmede, “Kurulduğu günden bugüne kadar birçok başarıya imza atan kulübümüz, Eskişehir’i temsil etmeye devam ediyor. Özel Sporcular 2023 Yüzme Türkiye Şampiyonasında 7 kategoride mücadele ederek ilk 3’e girdi. Bu dereceler hem kulübümüzü hem şehrimizi gururlandırıyor. Antalya’da gerçekleşen müsabakada başarı elde eden sporcularımızı kutluyoruz. Kulüp olarak kentteki tüm gençlerin ve çocukların spor ile tanışması, başarılı sporcu olmaları için çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.