banner136

Eskişehirspor’a bir başkan adayı daha

Tff. 1. Lig Ekibi Eskişehirspor’da Yapılacak Olan Olağanüstü Seçimli Genel Kurul Öncesinde Bir Başkan Adayı Daha Belli Oldu

Eskişehirspor’a bir başkan adayı daha

TFF. 1. Lig ekibi Eskişehirspor’da yapılacak olan olağanüstü seçimli genel kurul öncesinde bir başkan adayı daha belli oldu.

Eskişehirspor’da geçen günlerde yapılması planlanan olağanüstü seçimli genel kurul, yeterli çoğunluk sağlanamadığı için ertelenmişti. Hasan Polatkan Kültür Merkezi’nde yapılması planlanan kongreye, 998 delegeden sadece 66’sı katılmıştı. Ertelenen genel kurul, 24 Kasım Pazar günü çoğunluğa bakılmaksızın yapılacak. Seçime sayılı günler kala siyah kırmızılı camia da kimin başkan olacağı merak ediliyor.

Diğer yandan işadamı Talat Törenci, Eskişehirspor’un başkanlığına aday olduğunu duyurdu. Eskişehirspor’u yalnız bırakmayacaklarını belirten Törenci, "Eskişehirspor’u hak ettiği yerlere getirmek istiyoruz. Ligde üst sıralara çıkıp kümede kalacağız. Kulübümüzü yaşatmak için elimizden geleni yapacağız. Seçim öncesinde yönetim kurulu listem hazır" diye konuştu.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Esesli
Esesli - 9 ay Önce

Bugün Eskişehirspor ile ilgili başkan aday adaylarının konuşmalarını izledim..Önlerindeki sayfadan kendilerine verilen metinlerini okuyamaya çalıştılar...
Çalıştılar diyorum çünkü onu bile doğru dürüst yapamadılar!!!
Hadi onuda geçtim,en büyük eksikleri neydi peki?Niye onları izleyenler pek de etkilenmemişti???
Paraları olmadığından mı???
Yoksa kariyerlerinden mi?
Yoksa karizmalarından mı kimse etkilenmemişti???
Bunlar tabiki önemli!!!
En önemlisi neydi peki?
Tek kelime ile özetlemek mümkün!!!
Eksik olan
İNANÇ
İnançları yoktu!!

İçinde inanç olduğu sürece, en küçük bir hareket bile kutsaldır.

SIRADAKİ HABER