Prof. Dr. Günay ilçe ve köy gezilerine devam ediyor

Prof. Dr. Günay ilçe ve köy gezilerine devam ediyor

AK Parti Eskişehir Milletvekili Prof. Dr. Emine Nur Günay, ‘’EİYAP ve Köy Köy Eskişehir’’ projeleri kapsamında ilçe ve köy ziyaretlerine devam etti. Eskişehir Seyitgazi ilçesine ziyarette bulunan Prof. Dr. Günay, ilçede AK Parti Seyitgazi İlçe Teşkilatı ile bir araya geldi. Ayrıca Seyitgazi Kaymakamı Murat Demirbilek’i de ziyaret eden Prof. Dr. Günay daha sonra Ayvalı, Cevizli, Yapıldak ve Çukurca Köylerinde vatandaşlar ile bir araya geldi. Günay, gittiği her köyde vatandaşlar ile sohbet ederek, taleplerini dinledi ve tek tek not aldı.

14 YAŞINDAKİ CEMİL’İ EVİNDE ZİYARET ETTİ

Prof. Dr. Günay, Ayvalı Köyü’de ikamet eden 14 yaşındaki kas hastası Cemil Uçar’ı da evinde ziyaret etti. Cemil’le uzun süre sohbet eden Prof. Dr. Günay, kendisine acil şifalar diledi.

ESKİŞEHİR’İN HER KÖYÜNE GİDECEĞİM

Prof. Dr. Günay, ‘’Köy Köy Eskişehir Projemiz’’ de yola çıkarken bir hedef ortaya koyduk. Milletvekilliğim boyunca Eskişehir’in her köyüne gideceğim. Her köyün, her vatandaşımızın isteğini, talebini yerinde dinleyeceğim. Bu zamana kadar yaptığımız ziyaretlerde, vatandaşlarla buluşmalarımızda çok şey öğrendik. Vatandaşlarımızın bizden, hükümetimizden, devletimizden makul istekleri ve talepleri var. Bunları çeşitli kurumlarımız, ilçe teşkilatlarımız aracılığı ile edinmek tabi mümkün. Ancak köylerde kendilerinden dinlemek, insanımıza dokunmak, ilçelerimizin ve köylerimizin potansiyellerini, bazı konulardaki sorunlarını yerinde deneyimlemek en doğrusu ve güzeli. Bu talepleri ekibimizle birlikte belli bir data formatına geçiriyor ve ilgili bakanlıklarımıza, gerekli durumlarda Sayın Cumhurbaşkanımıza doğrudan iletiyorum. Gerek Sayın Cumhurbaşkanımız gerekse ilgili bakanlıklarımız bu konular ile alakalı ilgi ve desteği her zaman bizlere gösteriyorlar. Biz yeter ki çalışalım. Biz yeter ki insanımızla birlikte olalım. Daha önce ortaya koyduğumuz bu misyonla ilçelerimizi ve köylerimizi gezmeye, vatandaşlarımızın taleplerini ilgili kurumlarımıza iletmeye devam edeceğiz. İlçe ve köy gezilerimize, yurtdışındaki ve Ankara’daki görevlerimden fırsat buldukça devam ediyorum ve edeceğim.’’ şeklinde açıklamada bulundu.

Güncelleme Tarihi: 20 Ağustos 2019, 18:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER