Okuyucularımızın sizi daha yakından tanıyabilmesi için kendinizden bahseder misiniz?

Ben Öznur Gök, 37 yaşındayım ve dört çocuk annesiyim. Genç yaşta anne olmam üç yıldır bu sektörde hizmet vermeme ve başarılı olmama engel olmadı, güzellik sektörüne olan ilgim doğrultusunda bugüne kadar birçok eğitim aldım ve her zaman da almaya devam edeceğim çünkü benim için öğrenmenin sonu yok. Şu anda da yaptığım işin kalitesine güveniyorum ve bunun haklı gururunu hem kendim hem de ekip arkadaşlarımla birlikte paylaşıyorum. Elbette bu başarıda uzun yıllar Hollanda’da yaşamamın ve aile boyu ticaretle uğraşmamızın katkısı büyük. Yurt dışındaki deneyimlerimi, işletmemizin sunduğu her hizmete yansıtmaya çalıştım. İşletmemizde kullanılan tüm cihaz ve bakım ürünleri Avrupa’da kullanılan en kaliteli, ödüllü cihaz ve ürünlerden oluşuyor. Türkiye’de bu cihazlar diğer şehirlerde kullanılıyor mu bilmiyorum fakat bildiğim kadarıyla Eskişehir’de sadece biz kullanıyoruz. Bu konuda mütevazı olmak istemiyorum, kullandığımız cihaz ve hizmet kalitesi baz alındığında Eskişehir’in en iyisi şimdilik biziz. Sadece cihazlarımızın ve ürünlerimizin Avrupa standartlarında olması değil, danışanlarımızın ihtiyaç ve beklentilerine göstermiş olduğumuz hassasiyet ve özen de bizler için çok önemli. Göstermiş olduğumuz bu özen danışanlarımızı mutlu ettiği kadar bizi de mutlu ediyor ve sektörde tek olmamızı sağlıyor. Danışanlarımızdan aldığımız geri bildirimler,işimizi ne kadar doğru yaptığımızı gösterdiği gibi danışmanlarımızın bizden aldığı hizmetten memnun kalması ve merkezimizden mutlu ayrılması bizleri de çok değerli hissettiriyor. Özetlemem gerekirse Öznur Gök Estetik ve Güzellik Merkezi olarak profesyonel ekibimizle, kullandığımız cihazlarla ayrıcalıklı, güler yüzlü ve kaliteli hizmet vermek en büyük motivasyonumuz.

Merkezinizde güzellik sektöründe son dönemde sıkça tercih edilen birçok işlem gerçekleştiriyorsunuz, bu işlemler hakkında bilgi alabilir miyiz?

Diode buz lazer epilasyon, klasik cilt bakımı, hydrafacial cilt bakımı, dermapen, iğnesiz mezoterapi, leke bakımı, kimyasal peeling, kalıcı makyaj, protez tırnak ve kalıcı oje,Ems shape pro ile kas yapım ve yağ yakım işlemi, D-FİNİTİVE EVO 3D ile lokalize yağ eritme bölgesel incelme, iğnesiz gıdı giderme, yüz germe, kırışıklık giderme, diyetisyen eşliğinde zayıflama,kaş silme,saç ve kaş vitamini gibi sayamadığım birçok işlem merkezimizde profesyonel ekibimiz tarafından gerçekleştiriliyor.

Lazer epilasyon işlemi hem çok aşina olduğumuz hem de hakkında bilmediğimiz birçok şeyin bulunduğu bir işlem ve siz de bu konuda çok iddialısınız, lazer epilasyon işlemi hakkında detaylı bilgi verebilir misiniz?

Vücuttaki istenmeyen tüyler hem kadınlar hem de erkekler için estetik bir sorundur. Aşırı tüylenme; kalıtımsal, hormonal veya kullanılan çeşitli ilaçlardan kaynaklanabilmektedir. İstenmeyen tüylerden kurtulmak için günümüzde kullanılan ağda, jilet, ip, cımbız ve kimyasal tüy dökücüler ile kalıcı çözüm elde edilememektedir. İstenmeyen tüylerden kurtulmanın en kalıcı yöntemi lazer epilasyondur. Tabi bunun yanında kullanılan her cihaz aynı etkiyi vermez. Bizim merkezimizde kullandığımız cihazımız FDA onaylı 808 nm Diode buz lazer epilasyon cihazıdır ve ağrı, acı, yanma hissi ve riski olmayan güvenli, hızlı aynı zamanda kalıcı epilasyon işlemi sağlar. Cihaz temas ettiği bölgede sürekli olarak bölgeyi soğutur ve danışanların tamamen rahat bir seans geçirmelerini sağlar. Cihazımızda cilt ve kıl rengine, kıl tipine göre bölge, program seçimi yapılarak uygulama yapılmaktadır. Bunun dışında kulak içi, burun içi, kaş arası gibi dar bölgeler için farklı başlıklar kullanıyoruz. Lazer işlemini cihazımızın 4 mevsim özelliği sayesinde yaz aylarına girdiğimiz bu dönemde de güvenle uygulayabiliyoruz.

Bbbbb

Kalıcı makyaj işlemi özellikle kadınların hayatlarını kolaylaştıran, zaman kazandıran işlemlerden. Merkezinizde kalıcı makyaja dair neler yapıyorsunuz?

Kalıcı makyaj veya daha doğru ismiyle “mikro-pigment uygulaması” derinin en dış tabakası olan epidermise uygulanan bir pigment uygulamasıdır. Kalıcı makyajda amaç kişinin görüntüsünü iyileştirmek, güzelliğini artırmak ve günlük hayatında kendisine kolaylık sağlamaktır. Bu işlem seyrelmiş kaşlara, asimetrisi bozulmuş dudak ve kaşlara, kirpik diplerine ve saç bölgesine uygulanabilmektedir. Tabi ki uzmanlık isteyen, tamamen sanat gerektiren bu işlemlerimizde profesyonel ekibimiz ve hem Avrupa’nın hem de Türkiye’nin en beğenilen tanınan markası olan Phibrows ile uygulamalarımızı gerçekleştiriyoruz.

Saç vitamini ve kaş silme işlemlerinden bahseder misiniz?

Kaş silme işlemi maalesef son yıllarda oldukça arttı, yanlış yapılan uygulamalardan dolayı kaşlarını sildiren kişilerin sayısı azımsanmayacak kadar çok. Yanlış yöntemler, kullanılan kalitesiz ürünler, yüze uygun olmayan şekilde ve renkte yapılan işlemler işinde uzman olmayan kişilerce uygulandığında işlemler kişiyi mutsuz eden kalıcı makyaj sonuçları doğurabiliyor. Bizler merkezimizde belli seans aralıkları ile doğru teknik ve doğru ürünle hiçbir deformasyon oluşturmadan, danışanlarımızı beğenmedikleri, istemedikleri ve pigment değiştirmiş, onları mutsuz eden kalıcı makyajlarından bir an evvel kurtulmalarına yardımcı oluyoruz. Kaş silme alanında kendimize çok güveniyoruz ve silemeyeceğimiz kaş yoktur diyoruz. Bu konuda işinin en iyisi olan M’ASCOU markasıyla danışanlarımıza hizmet veriyoruz. Vitamin işleminden bahsedecek olursak, kullandığımız vitamin sayesinde danışanlarımızın dökülmüş kaş ve saçlarına tekrar kavuşmasını sağlıyoruz. Kullandığımız vitaminlerin içeriğindeki zengin peptitler sayesinde tek seansta saç ve kaş dökülmelerine son veriyoruz. Kaşlarınızın ve saçlarınızın güçsüzlüğü, istenilen formda olmaması, incelmiş olmaları artık sorun değil, çünkü çözüm elimizde. Uygulayacağımız saç ve kaş vitamini sayesinde tüm bu sorunlardan rahatlıkla kurtulabilirsiniz.Bu konuda da oldukça iddialıyız.

Cilt bakımı yaparken nelere dikkat ediyorsunuz?

Danışanlarımızın cilt problemlerini objektif olarak tespit edip gerçek, hızlı ve güvenilir bir bakım stratejisi oluşturarak ayrıcalıklı, tamamen kişiye özel bir metot sunmaktayız. Danışanlarımıza Avrupa’nın en iyi 6 ürün sıralamasında olan Dibi Milano ve Summecozmetic ile salonumuzda gerekli işlemileri yapıp evde devam edebilecekleri ev devam ürünleri sunmaktayız. Bu şekilde kendileri için en doğru ve güvenilir ürünlerle ciltlerini korumalarını sağlayabiliyoruz. Danışanlarımızın ciltlerini işlem sonrasında takip ediyoruz, ihtiyaç duyulması halinde ürün ve işlem desteği sağlıyoruz. Güvenli olmayan, doktor veya uzman tarafından önerilmeyen hiçbir ürünü danışanlarımızın kullanmasını bizler de önermiyoruz. Unutmayalım ki; “Cildimiz en güzel giysimizdir”. Güzelliğin 7 yıldızlı evrensel dili; bilimsel metot, araştırma ve geliştirme, son teknoloji ,yüksek performanslı ürünler, kişiye özel terapi,kanıtlanmış sonuçlar, sürekli eğitimdir. Biz de merkezimizde gerçekleştirdiğimiz tüm işlemlerimizde bu evrensel dili kullanmaya gayret ediyoruz.

Av. Tuğşat Şen meslektaşlarının gününü kutladı. Av. Tuğşat Şen meslektaşlarının gününü kutladı.

Ccccccccc

İğneli işlemlerden korkan kişiler için alternatif işlemleriniz var mı?

Yüz germe, gıdı giderme, çatlak onarımı, ince kırışıklık giderme ve leke giderme gibi birçok işlemi iğnesiz ve acısız bir şekilde yapabiliyoruz. Amacımız danışanlarımızı tedirgin etmeden, en güvenilir cihaz ve ürünlerimizle danışanlarımızın istedikleri işlemleri gerçekleştirmek. Merkezimize gelen danışanlarımız herhangi bir tereddütte bulunmadan gönül rahatlığıyla bu iğnesiz işlemleri tercih edebilir.

Yaz aylarına girdiğimiz bu dönemde yeni nesil vücut şekillendirme işlemleri de revaçta, yaza daha ince girmek isteyen kişiler merkezinizde hangi işlemleri yaptırabilir?

Son zamanda çok fazla danışanımızdan duyduğumuz şikayetlerden biri de kişilerin kendilerine vakit ayırıp spora gidememesi ve aldıkları kiloları verememeleri. Özellikle çok fazla zamanı olmayan, çalışan ya da çocukları olan danışanlarımız için yeni nesil vücut şekillendirme işlemlerini öneriyoruz. Bu konuda çok titiz davranıyoruz ve merkezimize gelen danışanın ilk olarak diyetisyen eşliğinde vücut analiz cihazında vücut analizini yapıyoruz, ardından yağ, kas oranını ölçüp, alınan sonuca göre kendisine bir protokol sunuyoruz. Vücutta oluşan bölgesel yağlanmalara çözüm odaklı olarak kullandığımız, vücut şekillendirme, sıkılaştırma, anti-fibrosis drenaj, Liposuction sonrası toparlama, popo kaldırma, selülit terapi, vücut şekillendirme ve lokalize yağ eritme işlemleri uyguluyoruz. Kullandığımız cihaza bu alanda da çok güveniyoruz ve 2018 yılında Avrupa’nın en iyi zayıflama ödülünü alan D-finitive evo 3d ile danışanlarımıza destek oluyoruz. Cihazımızı benzerlerinden üstün kılan en önemli özelliği; Radyo frekans ve vakum kombineli bir şekilde çalışmasıdır. Yaklaşık 1 saat 15 dakika süren işlemin ardından Ems shape pro ile kas kitlesinin artışı ve lokal yağların azaltılmasını sağlıyoruz. Bu işlem sonucunda Musculature(kas yapısı) daha görünür hale geliyor ve ağrı veya kesinti olmadan anında gözle görünür sonuçlar almamıza olanak sağlamış oluyor. Son olarak Lenf drenaj masaj cihazı ile vücutta oluşan ödem ve eriyen yağları lenf kanallarına iterek ter, idrar ve bağırsak yoluyla vücuttan uzaklaştırmaya yardımcı oluyoruz. Yaklaşık 2 saat süren işlem sonrasında tek seansta en az 4 ila 7 cm incelme görüyoruz ve danışanlarımızı salonumuzdan mutlu bir şekilde uğurluyoruz.

Editör: Ajans 26