AK Parti Odunpazarı Belediye Başkan Adayı Özkan Alp, Adaylığı açıklandıktan bugüne Odunpazarı bölgesinde Sokak sokak dolaşıp vatandaşlarla sohbet ediyor, sorunlarını ve taleplerin bizzat dinleyip notlarını alıyor.

Alp'de son duraklar Vatan Caddesi, Ziya Paşa Caddesi ve Osmangazi Mahallesi oldu.

Vatan Caddesi ve Ziya Paşa Caddesi'nde yaptığı gezileri sosyal medya hesabından paylaşan Özkan Alp,

"Odunpazarı’nın can damarlarından Vatan ve Ziya Paşa Caddeleri'nde esnaflarımızı ziyaret ederek şehrimizin nabzını tuttuk. Sokak sokak dolaşıp siz hemşehrilerimle sohbet etmek, sorunlarınızı ve taleplerinizi bizzat dinlemek benim için çok önemli. Her bir görüşmemiz, Odunpazarı'mızı daha iyi bir geleceğe taşımak için hizmet etme arzumu daha da güçlendiriyor. Esnaflarımızın ve kıymetli hemşehrilerimin içten sohbetleri ve destekleri için gönülden teşekkür ediyorum." dedi.

GG4PGPbXEAAWAZ7

Alp son olarak Osmangazi Mahallesine ziyarette bulundu.

Meral Akşener kurultayda aday olmayacak. Meral Akşener kurultayda aday olmayacak.

"Osmangazi Mahallemizde bulunan Zafer Taksi Durağı’nı ziyaret ederek güne başladık. Sabahın erken saatlerinde, taksi durağımızın değerli çalışanlarıyla, esnafımızla ve hemşehrilerimizle sohbet etmek, çalışma ve mahalle koşulları hakkındaki düşüncelerini dinlemek, Odunpazarı’na dair bizlere rehberlik ediyor. Bu buluşmalar, mahallemizin ve Odunpazarı’nın gelişmesi, sorunların üstesinden gelinmesi için atılacak adımlar konusunda bize ışık tutuyor. Sizlerle birlikte, Osmangazi Mahallesi için çalışmaya, geliştirmeye ve güzelleştirmeye devam edeceğiz. Bizleri her zaman güler yüzle karşılayan Osmangazi Mahallesi sakinlerimize ve sıcak misafirperverlikleri için esnaflarımıza teşekkür ederim." dedi.

GG7-NBpWoAEht3a

Editör: Ajans 26