Cumhur ittifakı Odunpazarı Belediye Başkan Adayı Özkan Alp dün, Odunpazarı'nın AK Parti zamanında TOKİ  ile ortaklaşa yürütülen konut projeleri ile  yaşam alanlarına dönüştürülen Vadişehir ve Ihlamurkent mahallelerini ziyaret ederek destek istedi. " Büyük bir azimle çalışan yol arkadaşlarımla bir araya gelerek hasbihal ettik. Odunpazarı'na hak ettiği hizmeti getirmek için 31 Mart'a kadar var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. Gerçek Belediyecilik için hep birlikte Hazırız ve Kararlıyız" dedi.

GGmteGiWYAAmkPn

Hatipoğlu derneklere ve Baksan'a ziyarette bulundu. Hatipoğlu derneklere ve Baksan'a ziyarette bulundu.

Ardından, bugün sabah hemşehrileriyle kahvaltı sofrasında bir araya geldi.

"Sevgili hemşehrilerim hanımefendilerle sabahın erken saatlerinde bir araya gelme fırsatı bulduk. Kahvaltı sofrasında, Odunpazarı’nın geleceği için yapacaklarımız üzerine sohbet ettik. Birbirimizi dinledik, fikirlerimizi paylaştık ve sorunlara nasıl çözümler sunabileceğimizi konuştuk. Toplumumuzun her kesimine eşit hizmet götürme yolunda, sizlerle birlikte ilerlemek için buradayım. AK Parti’ye üyeliklerini gerçekleştirdiğimiz yeni yol arkadaşlarımıza hayırlı olsun." dedi.

GGnARvHXUAAlooM

Alp, sonra TEKSAN'da Açık Oto Pazarı ve oto galericilerini ziyaret etti. Hem satıcılarla hem de alıcılarla hasbihal ederek araç alım ve satımıyla ilgili görüşlerini dinledi, ihtiyaçlarını not aldı.

"Oto galerici esnaflarımızla bir araya gelerek sektörün mevcut durumu hakkında bilgi alışverişinde bulunduk. Onların görüşlerini dinlemek bizim için çok önemli. Şehrimizin ulaşımı ve ticareti için ortak çözümler üretmek adına buradayım. Sizlerin taleplerini karşılamak ve şehrimizin ulaşımını daha iyi hale getirmek için hazırım." dedi.

GGn6bGJXQAAbXnv

Editör: Ajans 26