"Birçok takdir edilecek işe imza attı"

Mesajda şu cümlelere yer verildi; "Eskişehirimiz'in son 25 yılında hizmet eden ve artik aday olmayan Yılmaz Büyükerşen hocamıza Eskişehir'e yaptıkları için teşekkür ederiz. Zaman zaman herkesin takdirini topladı. Tüm ülkede Eskişehir'in güzelliği konuşuldu. Şehrin göç almaması ve demografik yapısı bozulmasın diye hareket etti. Bir çok takdir edilecek işe imza attı. Yaptığı iyi şeylerde partizanlık yapmadan hep takdir ettik teşekkür ettik ancak hocamıza Eskişehirspor camiası olarak kendisine kızdık kırıldık.

Ersin Dal gündeme dair yazılarıyla  Ajans26'da başlıyor. Ersin Dal gündeme dair yazılarıyla Ajans26'da başlıyor.

"Anadolu Yıldızı'nı görmezden gelmesine karşı da asla sessiz kalmadık"

Böyle olmayabilirdi. Yılmaz hocaya zamanında her kesimden oy verenler oldu. Şehrimiz insanı belediye seçimlerinde partizanlık yapmadı ve destekledi. Kendisi de şehrimizi güzelleştirdiği gerçek. Ancak son zamanlarda artık yapılmayanlar ve dinamizm açısında eleştiriler arttı. Özellikle Eskişehirsporumuz'a karşı alınan tavır sonrası daha da çok eleştiri almaya devam etti ve Eskişehirspor tribünleri taraftarı olarak yaptığı güzel işlerde destek olduğumuz gibi Anadolu Yıldızı'nı görmezden gelmesine karşı da asla sessiz kalmadık.

"Nebi Hatipoğlu başkanımızı desteklemek hepimize yakışır"

Bir gün bu dünyadan göçüp gitse bile adının bu şehirde hep anılacak olması kesin... Bu şehrin büyük markalarından biridir ama artık değişim zamanı geldi. Umarım şehrimiz için hayırlısı olur. Ve kentine her dönem destek olan, binlerce insana iş, aş, burs veren, kendi imkanlarıyla Eskişehir halkına her zaman yardımcı olan, bu şehrin öz çocuğu ve bizler için en önemlisi Eskişehirspor'un efsane başkanı Nebi Hatipoğlu başkanımızı desteklemek hepimize yakışır. Bu şehrin çocukları gönül rahatlığıyla partizanlık yapmadan bu şehre çok yakışacak olan Nebi Hatipoğlu'nu desteklemelidir.."