AK Parti’nin Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nebi Hatipoğlu, 31 Mart yerel seçimleri için sürdürdüğü çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Bu çerçevede günün erken saatlerinde İnönü ilçesine gelen Hatipoğlu, ilk ziyaretini İnönü Belediyesi’ne yaptı. İnönü Belediye Başkanı Kadir Bozkurt ve belediye personeli, düzenledikleri karşılama töreninde Nebi Hatipoğlu’na çiçek takdim etti. Başkan Kadir Bozkurt’u makamında ziyaret ederek, ilçede yürütülen faaliyetler hakkında bilgiler alan Hatipoğlu, belediye binasını gezerek, personel ve vatandaşlarla sohbet etti.

Hatipoğlu’ndan taksicilere müjde Hatipoğlu’ndan taksicilere müjde

Nebi Hatipoğlu, daha sonra İnönü Kaymakamlığı’na giderek, Kaymakam V.  Tolga Ustaoğlu’nu makamında ziyaret etti. Ziyarette, İnönü ilçesindeki faaliyetler ve yerel yönetim projeleri hakkında konuşuldu. Nebi Hatipoğlu, kendisini makamında ağırlayan Kaymakam V. Ustaoğlu’na misafirperverlikleri için teşekkür etti. 
İnönü Kaymakam V. Tolga Ustaoğlu, yapılan ziyaretten memnuniyet duyduğunu ifade ederken, çektirilen hatıra fotoğrafının ardından ziyaret son buldu.

WhatsApp Image 2024-03-07 at 23.57.54

Editör: Ajans 26