Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nebi Hatipoğlu, trenle İstanbul’dan şehre döndü. Eskişehir Gar’ında partililer tarafından meşaleler ve davul zurna ekibi eşliğinde karşılanan Hatipoğlu, Gar Düğün Salonu’nda partililere seslendi. Salonda Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ile birlikte Cumhur İttifakı ortağı, MHP Lideri Devlet Bahçeli ile MHP logosunun yer aldığı filamalar da asıldı.  AK Parti Milletvekilleri Fatih Dönmez ve Ayşen Gürcan, AK Parti İl Başkanı Süleyman Reyhan ve MHP İl Başkanı İsmail Candemir'de konuşma yaptılar.

Eskişehir için uzun yıllardır kurduğu hayalleri gerçekleştirmek adına büyük fırsata sahip olduğunu söyleyen Nebi Hatipoğlu, “Çok heyecanlıyım, çünkü bir an önce Eskişehir’i layık olduğu hizmetler ile tanıştırmak istiyorum. Çok gururluyum, çünkü siz dava arkadaşlarım ile bu kutlu yolculukta yanız olmadığımı görüyorum. Ağır bir yükün altına girdiğimin farkındayım. Sorumluklarımın bilincindeyim. Sizlerin de desteği ile Eskişehir’i gerçek belediyecilik faaliyetlerinin gösterildiği bir şehir haline getirmek istiyorum” dedi. 

GDVVAA3WAAAxkq7

“Tüm ihtiyaç sahiplerinin yanında olacağım”

“Ben bu şehirde doğdum, bu şehirde yaşadım” diyen Hatipoğlu, şunları söyledi: “Bu şehrin her sokağını, caddesini, mahallesini, semtini biliyorum. Bu şehrin sorunlarını biliyorum. Bu şehirde yaşayan en küçüğünden en büyüğüne bütün hemşerilerimin dertleri ile dertleneceğim. Tüm ihtiyaç sahiplerinin yanında olacağım. Bunları da öyle oturduğum yerden, ofisten, makamda yapmayacağım.”

GDVRi5HXMAELZrd

“Bu şehrin hizmetkarı olmaya talibim”

Ulaşılabilir bir başkan olacağını vurgulayan ve zamanının büyük çoğunluğunu çarşıda, pazarda ve sokakta geçireceğini belirten Hatipoğlu, “Her işi bizzat teftiş edeceğim. Ben bu şehrin hizmetkarı olmaya talibim. Kalbi Eskişehir atan herkesle birlikte hizmet etmek istiyorum. Sizden bu kutlu yürüyüşün bir parçası olmanızı rica ediyorum. Davetim açıktır. Bir kişinin bile herhangi bir sebeple bu mücadelenin uzağında kalmasını istemem. Yepyeni bir sayfa açmak, unutulmayacak bir hikaye yazmak için ev ev, sokak sokak ve cadde cadde dolaşarak davetimizi yineleyeceğiz” ifadelerini kullandı. 

Ersin Dal gündeme dair yazılarıyla  Ajans26'da başlıyor. Ersin Dal gündeme dair yazılarıyla Ajans26'da başlıyor.

GDVVBPIWAAAg-HL

VİDEO HABER