Ben bugün istifa etmiş olan Eskişehir ili merkez Tepebaşı İlçe Başkanı  Görkem Yıldırım

Melih Aydın beni aradı ve kendisine haber vermeden Eskişehirspor’u ne akla hizmet ziyaret ettiğimi söyledi . Böyle şeylerin öncelikle kendisinin haberi olması gerektiğini ve kendisinin haberi olmadan hiç bir program yapmamam gerektiğini çünkü beni kendisinin atattırdığını ve biat etmem gerektiğini söyledi. Ben kukla değilim herşeyi  yutabilirim ama düşünülmeden bir siyasetçiye yakışmayan hele ki Eskişehir gibi entellektüel seçmenin olduğu belediye başkanı  adayına  pervasız hakaretler yakışmadı. Ağıza alınmayacak hakaretler ve kelimeler söyledi. Bunun  en hafifi  ‘beyinsiz  sen ne bilirsin ben  1 ayda  2 milyon para harcadım siz kendinizi ne sanıyorsunuz olan  bana oluyor . ‘ Benim genel  merkez ağırlığımı atlama geldiğin gibi gidersin aldırırım seni ‘ gibi bunlar en hafifi  olmak üzere çok çok daha ağır ve hakaret edici şeyler söyledi.

CHP'nin Tepebaşı ve Odunpazarı Meclis Üyesi Adayları belli oldu. CHP'nin Tepebaşı ve Odunpazarı Meclis Üyesi Adayları belli oldu.

Ben 03.10.2023 tarihinde atandım ve il başkanı Serdar Ulucan'ın masasına 17 gün içinde 55 kişilik yönetimimi sundum.  Aldığım cevap biz açıklamadan sen açıklamayacaksın ve bu dosya bize teslim olmadı. İl başkanlığı  yönetim çizelgesi, sekreteriniz ile görüşebilirsiniz 6 7 kere değişti çünkü sürekli  istifa ile karşılaştılar ve kuramadılar, bugün bunun günahını bana yüklüyorlar. Diğer taraftan tekrar atanmış merkez ilçe Odunpazarı İlçe Başkanı dışardan yeni bir üye olduğu için yönetimini dahi kuramadı. Şahsım olarak 6 kişi 4 ü bayan olmak üzere ben yazdırdım. Söyledikleri  beyanlar kesinlikle asılsızdır. İl başkanı ve Odunpazarı ilçe başkanından yaklaşık 30 gün önce yönetimimi oluşturarak teslim ettim fakat sizlere ulaştırmadılar.

Melih Aydın Bey Eskişehirspor ile savaş halinde çok ciddi küfürleştiler. Melih Bey i stada almadılar. 29 Ekim kutlamalarında tüm meydan da halkın içinde yuhalatarak istifaya davet ettiler. Kendisi de konudan dolayı  cephe aldığı için şahsi sorunları yüzünden benim  Eskişehirspor başkanı ve taraftarlar derneği  başkanı ile görüşmemi , hakaretler boyutunda söylemediğini bırakmayarak söyledi. Çünkü kendisi halk tarafından ve taraftar ve yönetim tarafından linç yemektedir.

İkametgahı  ve ticareti Eskişehir de bulunmamaktadır. Lütfen sizlerden istirhamım kendisi için geniş çaplı bir kamuoyu araştırması yapmanızdır. Mevcut başkanlar ve adaylar kendisinin çok kibirliği olduğunu belirtiyorlar ve bugün yaşananlardan dolayı İl Başkanı Serdar Ulucan ve Melih bey karşı karşıya iken dost gözükmektedirler.  Üzülerek çok sevdiğim partimden Büyükşehir Belediyemize göstermiş olduğunuz adaydan dolayı istifa ediyoruz. Affınıza sığınarak arz ederim.