Sabahın ilk ışıklarıyla birlikte, Eskişehir toptancı halinde esnaf ile bir araya geldi. işlerinin başında olan çalışkan insanlarla sohbet etti.

İşte AK Parti Meclis Üyesi Adayları... Tam Liste İşte AK Parti Meclis Üyesi Adayları... Tam Liste

GDnuXYPWwAA738r-1

Ardından Eskişehirli sporcular ve yöneticiler ile kahvaltıda buluştu. Onlara bir takım hediyelerde bulundu.  Açıklamalarında "Eskişehir’i sporun kalbi yapacağız. Engelleri kaldıracak, her branşa özel ilgi göstereceğiz. Eskişehir için sporun geleceğini birlikte inşa edeceğiz" dedi.

GDoi7ZFW8AAIj6A

Sonrasında Cuma namazını Hacı Kadir Camii’nde kıldı, Esentepe Mahallesi cemaatiyle sohbet etti,onlarla fikir alışverişinde bulundu ve Alpagutlular Derneği’ni ziyaret etti.

"Mahalle sakinlerinin samimi ev sahipliği ve değerli fikir alışverişi, toplumsal birlik ve beraberliğimizi pekiştiriyor." dedi.

GDpC3aQXAAAFIBS

Ziyaret sonrası Engelli Bireyler STK'ları ile yemekte buluştu. Eskişehir’de engelli bireylerin yaşam kalitesini yükseltmek için onlara birtakım sözler verdi.

"31 Mart’tan itibaren, engelli vatandaşlarımızın eğitimi, istihdamı ve sosyal hayata katılımı için somut adımlar atacağız." dedi.

GDpgYrGXwAAnb7k

Hatipoğlu'nda sonraki durak Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi’idi. Yönetim kurulu üyeleriyle esnafın sorunları hakkında istişarede bulundu ve oradan Yunus Emre Kredi ve Kefalet Kooperatifi'ne geçti. "Esnafımıza destek olan her kurumun yanındayız." mesajını verdi. 

Fotoram.io (7)

Günün son durağı iste MEMUR-SEN buluşması oldu. Buluşmadaki katılımcı sayısı dikkatleri çekti. Eskişehir Memur-Sen İl Temsilcisi İbrahim Akar, konuşma yaptı. Hatipoğlu'na iyi dileklerini ileten Akar, Eskişehir'in sorunlarından bahsetti ve Değişimin şart olduğunu dile getirdi. Nebi Hatipoğlu kapanış konuşmasıyla gününü sonlandırdı.