Bugün 14.30 da yapılan açılışa AK Parti Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nebi Hatipoğlu, MKYK Üyesi Ali Demirel, İl Başkanı Gürhan Albayrak, MHP İl Başkanı İsmail Candemir,  , Odunpazarı Belediye Başkan Adayı Özkan Alp ve AK Parti Teşkilatı yoğun katılım sağladı.  

İşte AK Parti Meclis Üyesi Adayları... Tam Liste İşte AK Parti Meclis Üyesi Adayları... Tam Liste

Açılışta vatandaşlara seslenen Tepebaşı Belediye Başkan Adayı Hamid Yüzügüllü:

"Sevgili Hemşehrilerim, Bugün, Tepebaşı’mızın kalbinde, Çamlıca'da, bizim için çok özel bir günün tanıklığına hep birlikte şahit olduk. İlk Seçim İrtibat Büromuzun açılışı vesilesiyle bir araya geldiğimiz bu muhteşem buluşmada, siz değerli vatandaşlarımızın, dava arkadaşlarımızın ve saygıdeğer misafirlerimizin sıcaklığı, bize güç ve ilham verdi. Cumhur İttifakı Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Nebi Hatipoğlu, Milletvekilimiz Ayşen Gürcan, AK Parti İl Başkanımız Gürkan Albayrak, MHP İl Başkanımız İsmail Candemir, Odunpazarı Belediye Başkan Adayımız Özkan Alp, Tepebaşı İlçe Başkanımız Emre Aydın ve tüm teşkilat üyelerimizin yanı sıra, binlerce Tepebaşı sakini olarak sizlerin desteği, bizim en büyük motivasyon kaynağımız oldu. Bu açılış, sadece bir irtibat bürosunun kapılarını aralamakla kalmıyor, aynı zamanda gönüllerimizi ve umutlarımızı birleştiren, ortak hedeflerimiz doğrultusunda yürüyeceğimiz yeni bir yolun da başlangıcını işaret ediyor. Bu yolda, her birinizin sesine kulak vermek, sorunlarınıza çözüm bulmak ve Tepebaşı'mızı hep birlikte daha yaşanabilir, daha mutlu bir yer haline getirmek için var gücümle çalışacağım." dedi.

GFbHH_GWgAEJQVx

Nebi Hatipoğlu, “Açılışa katılan herkese teşekkür ederim; bu enerji ve heyecan, seçim sürecinde bizlere motivasyon sağlıyor.

Seçim öncesinde gösterdiğimiz azmin seçim sonrasında artarak devam edeceğini biliyorum. Vatandaşa hizmet etmek için var gücümüzle çalışacağız” dedi

GFbHL7fWEAAVIAm