AK Parti Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nebi Hatipoğlu;

"Günyüzülüler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği ile Gümüşkonaklılar Kültür, Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği’ne gerçekleştirdiğimiz ziyarette bizi ağırlayan dernek üyelerinin gösterdiği yoğun ilgi ve misafirperverlik için teşekkür ederim" dedi.

Hatipoğlu’ndan Odunpazarı Cumhur Yürüyüşü Hatipoğlu’ndan Odunpazarı Cumhur Yürüyüşü

AK Parti Odunpazarı Belediye Başkan Adayı Özkan Alp  ise;

"Gümüşkonaklılar  Derneği’ni Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Nebi Hatipoğlu ile ziyaret etmekten büyük bir mutluluk duyduk. Ziyaretimiz sırasında dernek üyelerinin ilgisi ve misafirperverliği bizi son derece memnun etti. Bir araya gelerek şehrimizin geleceği için önemli konuları konuştuk ve fikir alışverişinde bulunduk. Kayakentliler Derneği yöneticilerine ve üyelerine samimi karşılaşmalarında dolayı teşekkür ederim" dedi.

Nebi Hatipoğlu ve Özkan Alp’in Günyüzü’lüler buluşmasına Büyük Birlik Partisi Günyüzü Belediye Başkan Adayı Hidayet Özmen, İl Başkanı Taha Baksan ,BBP Merkez Disiplin kurulu üyesi Ahmet Namık Akdoğan, 2009-2019 yılları arasında AK Parti’den Günyüzü Belediye Başkanlığı yapan Remzi Arayıt, BBP 2019 seçimlerinde Günyüzü Belediye Başkan Adayı Üstün Ünlü, AK Parti, MHP ve BBP Günyüzü ilçe Başkanları  ile  bölgenin  sevilen  isimleri de katıldı.

GGrkkMEXIAA0dMo

Editör: Ajans 26