Odunpazarı Buz Pisti

Odunpazarı Buz Pisti

Kar yağışı sonrasında yaşanan buzlanmalara ilişkin AK Parti Odunpazarı İlçe Başkanı Av. Ali ACAR, Odunpazarı Belediyesi'ne ve Kazım Kurt'a çağrıda bulundu.

Kar yağışı sonrasında yaşanan buzlanmalara ilişkin AK Parti Odunpazarı İlçe Başkanı Av. Ali ACAR, Odunpazarı Belediyesi'ne ve Kazım Kurt'a çağrıda bulundu. Vatandaşlardan gelen şikayetlere kulak verdiğini ve bu şikayetlerin takipçisi olacağını ifade eden Başkan ACAR, "Kış geldi, geç de olsa kar yağışı şehrimizde hakim oldu. Uzmanların günler öncesinden uyarılarda bulunmasına rağmen Odunpazarı Belediyesi hiçbir tedbir almayarak yine sınıfta kaldı. Araçları sokaklardan çıkamayan ya da evinden çıkınca sokağında buzlanmadan kaynaklı sorun yaşayan vatandaşlarımızın şikayetleri var. Günlerdir hiçbir çözüm üretemeyen, vatandaşların mağduriyetine kulak vermeyen bir belediyemiz var ne yazık ki... Bir kaç işlek caddede temizlik yapar gibi görünüp çektikleri fotoğrafları sosyal medyada paylaşmakla belediyecilik olmaz. Odunpazarı Belediyesi bir an önce kaynaklarını hizmet için kullanmalıdır ve vatandaşlarımızın sorunlarına çözüm üretmelidir. Ortalık buz pistine döndü. Ancak bu keyif veren bir aktivite değildir kesinlikle. İnsanlar eziyet çekerken sıcak odalarında oturan belediye yetkilileri, evlerinden belediyeye giden yolları temizletmekle yetinmemeli. Her vatandaşımıza sağlıklı bir hizmet sunmalıdır. Biz vatandaşlarımızdan iletilen sorunların takipçisi olmaya devam edeceğiz. Sayın Kazım Kurt'un da aynı hassasiyette olmasını umuyoruz." dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Dilek kutlu
Dilek kutlu - 3 ay Önce

Ayne başkanım nedesrnizde haklısınız bu şehir sadece evlerine giden yollardan ibaret deyli yollara yurumey korkuyoruz heryerbuz pisti gibi

SIRADAKİ HABER