Milletvekili Günay, çocuklarla 23 Nisan’ı kutladı

Milletvekili Günay, çocuklarla 23 Nisan’ı kutladı

Adalet ve Kalkınma Partisi Eskişehir Milletvekili Prof. Dr. Emine Nur Günay, Ramazan ayı boyunca meclis çalışmalarının yanı sıra başta şehit aileleri olmak üzere ihtiyaç sahibi ailelerin sofralarına konuk olmaya devam ediyor. Günay, programları kapsamında geçtiğimiz gün iftar sofrasında çocuklarla buluşarak, miniklerin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı tebrik etti.

 

AK Parti İl Başkanlığı’yla koordineli olarak ve İnsan Haklarından Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Yılmaz Şahin’in organize ettiği programlar kapsamında Milletvekili Prof. Dr. Emine Nur Günay, ihtiyaç sahibi aileler ve çocuklarıyla beraber iftar sofrasında buluştu. İftar sonrası, 23 Nisan dolayısıyla çocukların bayramını kutlayan ve çocuklara çeşitli hediyeler veren Günay, “Ramazan ayı yardımlaşma, paylaşma gibi duyguların toplum üzerinde daha da zirve yaptığı, milletimizi bir arada tutan kardeşlik bağlarımızı perçinleyen müstesna günler. Bu vesileyle 23 Nisan mutluluğunu da çocuklarımız ile birlikte yaşadık. Çocuklarımız en değerli hazinelerimiz. Yarınlarımız, güvencelerimiz. Tüm çabamız ülkemiz ve onlar için.

 

Sizlere Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın selamlarını getirdim. Şimdiden siz değerli kardeşlerimizin Kadir Gecesi’ni ve Ramazan Bayramı’nı kutluyor, sağlıklı günlerde tekrar bir araya gelme temennisinde bulunuyorum” dedi.  

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER