İl Başkanı Zihni Çalışkan’dan Ticaret Borsası’na ziyaret

İl Başkanı Zihni Çalışkan’dan Ticaret Borsası’na ziyaret

AK Parti Eskişehir İl Başkanı Zihni Çalışkan, İl Yönetim Kurulu üyeleriyle birlikte Eskişehir Ticaret Borsası’nı ziyaret etti. Ziyarette, ETB Başkanı Ömer Zeydan ile şehirdeki tarım ekonomisi ve hasattaki son duruma dair değerlendirmelerde bulunuldu.

 

Saha çalışmalarına durmaksızın devam ettiklerini belirten Başkan Çalışkan, STK ziyaretlerini ara vermeksizin sürdüreceklerini kaydederek, şunları söyledi:

   

Çiftçi kardeşlerimizin içi rahat olsun

“Vatandaşlarımızın talep ve önerilerini bizzat sahadan öğreniyoruz ve yetkili mercilere iletiyoruz. Bu bağlamda Eskişehir Ticaret Borsası’nı ziyaret ettik. Lisanslı depoculuk, ürün rekoltesi ve hasatın geldiği noktaya ilişkin bilgiler aldık. Devletimiz her zaman olduğu gibi üreticilerimizin yanında olmaya devam edecek. Çiftçi kardeşlerimizin içi rahat olsun. Geçtiğimiz hafta Rusya ve Ukrayna’nın katılımlarıyla tahıl sevkiyatı anlaşmasını çözen ve dünyada yaşanması muhtemel gıda krizinin önüne geçen Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde aşamayacağımız zorluk yoktur. Misafirperverlikleri için başkanımıza teşekkür ediyorum.”

ETB Başkanı Ömer Zeydan da AK Parti İl Başkanı Zihni Çalışkan’a ve tarım sektöründeki meslektaşları il teşkilât mensuplarına borsaya yoğun katılımlı ziyaretlerinden duydukları memnuniyeti ifade ederek, teşekkür dileklerini iletti.

Güncelleme Tarihi: 27 Temmuz 2022, 15:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER