banner136

Gençler tam kadro sahada

Gençler tam kadro sahada

Ramazan ayının başlaması ile beraber AK Parti Odunpazarı Gençlik Kolları tam kadro sahaya indi. Ramazan ayının ilk yarısında ihtiyaç sahiplerine erzak dağıtımıyla birlikte, her gün farklı bir mahallede farklı iftarlık pide ikramında bulunuldu. 

 

Bunun yanı sıra gençler, İl Gençlik Kolları ile birlikte ortaklaşa düzenlenen projede iftira yetişemeyen vatandaşlara iftarlık ikramında bulundular. Ayrıca emniyet güçleri ve görevi başında bulunan kamu çalışanlarını da unutmayan gençler iftarlık çorba ikramlarında bulundular.

Çalışmalar hakkında bilgi veren AK Parti Odunpazarı Gençlik Kolları Başkanı Yasin Sarı, yüreklere dokunmayı ilke edinip yola çıktıklarını belirtti. Zorlu pandemi sürecinde ellerinden geleni yaptıklarını söyleyen Başkan Sarı,  “Paylaşma ve kardeşlik ayı Ramazan’da, gerek ihtiyaç sahibi okumayan çocuk kalmasın düşüncesiyle kardeşlerimize kitaplar göndererek, gerekse kırsal kesimde yaşayan minik kardeşlerimize hediyeler verip yüzlerinde tebessüm ettirmeyi kendimize vazife edindik.  

 

Yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımla birlikte genç kardeşlerimize ulaşmak ve Eskişehirlilere hizmet etmek üzere saha çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Yardımlaşma ve paylaşmanın sembolü Ramazan ayının başlamasını fırsat bilerek özellikle pandemi nedeniyle herkesi zorlayan bu dönemde elimizden geleni yapıyoruz. Gençliğin şuurunun vatandaşa hizmet ve yardımlaşma olması gerektiğinin bilincindeyiz. Yasakların başlaması ile faaliyetlerimize kısmen ara vermek zorunda olsak da bu zorlu sürecin bitmesi ile inşallah saha çalışmalarımıza tam gaz devam edeceğiz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 30 Nisan 2021, 15:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner117

banner116