banner136

Başkan Çalışkan’dan Ramazan Bayramı mesajı

Başkan Çalışkan’dan Ramazan Bayramı mesajı

  AK Parti Eskişehir İl Başkanı Av. Zihni Çalışkan, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Başkan Çalışkan, kutlama mesajında tüm dünyada ve ülkemizde yaşanan salgına rağmen Ramazan ayında yaşanan hemşehrilerimiz arasındaki birlik ve beraberliğin bayram ile daha da pekişeceğini belirtti.

 

 Çalışkan, mesajında şu ifadeleri kullandı:

 

Milli ve manevi hassasiyetlerimizin artmasını sağlayan bayramlarımız; insanların barışarak kardeşçe kucaklaştığı,  millet olma şuurunun şekillendiği ve köklü geçmişimizin ışığında geleneklerimizin geleceğe aktarılmasında önemli bir yere sahiptir.

Eskişehirimiz milli ve manevi değerlerine özellikle de bayramlarına her zaman vefa göstererek birlik ve beraberlik duyguları ile bu geleneklerimizi nesilden nesillere aktarılmasına öncülük etmiştir. Özellikle yaşadığımız salgın sürecinde yardımlaşma ve paylaşma gibi evrensel ilkelerin yoğunlaştığı Ramazan ayımızın bayram ile taçlanacağı bu zamanları idrak etmenin mutluluğu ile hep bir arada huzurlu nice bayramlar geçirmek dileği ile tüm hemşehrilerimin Ramazan Bayramı’nı tebrik eder, saygı ve selamlarımı sunarım.”

Güncelleme Tarihi: 23 Mayıs 2020, 14:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER