banner136

Başkan Çalışkan, istişare toplantılarına devam ediyor

Başkan Çalışkan, istişare toplantılarına devam ediyor

AK Parti İl Başkanı Av. Zihni Çalışkan, geçmiş dönem il başkanlığı görevinde bulunan Süleyman Reyhan ve Yönetim Kurulu üyeleriyle parti binasında düzenlenen programda bir araya geldi.     

Fikir alışverişlerinde bulunulan ve samimi ortamda geçen toplantıda birlik ve beraberliğin önemi vurgulandı. Toplantıda konuşan geçmiş dönem İl Başkanı Süleyman Reyhan, vefa davetlerinden memnuniyet duyduklarını ifade ederek Başkan Çalışkan’a nazik davetleri için teşekkür etti. 

 

Ülke olarak zorlu dönemden geçilen bu süreçte birlik ve beraberliğin öneminden bahseden İl Başkanı Av. Zihni Çalışkan, “Ülke olarak birlik beraberliğe en çok ihtiyaç duyduğumuz şu günlerde geçmiş dönem il ve ilçe yöneticilerimizle bir araya gelerek istişarelerde bulunuyoruz. Çalışmalarımız hakkında teşkilât mensuplarımızı bilgilendirerek öneri ve dileklerini dinliyoruz. 

AK Parti kurulduğu günden bu yana her zaman istişare kültürüne önem veren bir kurumdur. Teşkilâtlarımızda görev almış ve emekleri olan her kardeşimizin fikirleri bizler için çok önemli. Bizim için siyaset bir hizmet yarışıdır ve sırası gelen bayrağı devralır. Hep birlikte Eskişehir’imizi geleceğe hazırlamak adına çalışıyor ve çabalıyoruz. Bu bağlamda toplantılarımız devam edecek. Allah’ın izniyle danışma toplantılarımızla birlik ve beraberliğimiz daha da perçinlenecek” diye konuştu.

 

Toplantı geçmiş dönem yönetim kurulu üyeleriyle soru – cevap bölümünün ardından sona erdi.

Güncelleme Tarihi: 09 Mart 2020, 13:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER