AK Parti Odunpazarı’ndan #ÇaylarBizdenSohbetSizden Kampanyası

AK Parti  Odunpazarı’ndan  #ÇaylarBizdenSohbetSizden  Kampanyası

AK Parti Odunpazarı’ndan #ÇaylarBizdenSohbetSizden kampanyası

 

AK Parti Odunpazarı İlçe Başkanlığı, pandemi sürecinde #EsnafımızınYanındayız kampanyasıyla başlattıkları çalışmaya  #ÇaylarBizdenSohbetSizden  ismini verdikleri yeni bir kampanya ile devam ediyorlar.

AK Parti Odunpazarı İlçe Başkanlığı, pandemi sürecinde #EsnafımızınYanındayız kampanyasıyla başlattıkları çalışmaya  #ÇaylarBizdenSohbetSizden ismini verdikleri yeni bir kampanya ile devam ediyorlar. İlçe Başkanı Av. Ali ACAR öncülüğünde başlatılan çalışmada yine esnaflara destek sağlamak amacıyla marketlerden alınan çay, şeker vb. ürünlerin mahalle kıraathanelerine hediye edilmesi suretiyle esnaflara fayda sağlamayı hedeflediklerini belirten Başkan ACAR, konuyla ilgili şu açıklamalara da yer verdi: "AK Parti'nin kuruluşundan bu güne dek hassasiyetle her zorlukta yanında olduğu aziz milletimizin pandemi  gibi bu zorlu sürecinde de bizler yine yanlarında olmaya gayret etmekteyiz.

Yaklaşık 1.5 yıldır salgın hastalığın etkisinde olan esnaflarımıza ve vatandaşlarımıza başta hükümetimizin destekleri olmak üzere bir çok alanda yardımcı olmaya çalıştık. Esnafımızın yanındayız diyerek başlattığımız bu çalışmalarda öncelikli hedefimiz mahalle bakkallarının ya da küçük marketlerin kalkınmasına öncülük etmek olmuştur. Bu hususta şehrimizdeki ve teşkilatımızdaki hayırseverlerin yardımıyla öncelikli olarak desteklerimizi esnaflara ulaştırmaya çalıştık. Akabinde, kıraathanelerin açılması ile birlikte uzun süredir hizmet veremeyen esnaflarımız için de yeni bir çalışma başlatmış olduk. Çaylar bizden sohbet sizden, düşüncesiyle attığımız bu adımda yine hayırseverlerimizin de destekleriyle, mahallelerdeki marketlerden temin ettiğimiz çay ve şekerleri yine o mahallerdeki kıraathanelere teslim etmek üzere tüm teşkilatlarımızla yoğun bir çalışma sergiledik ve bu alandaki çalışmalarımızı da hızla sürdürmeye devam ediyoruz.

Mevcut belediyelerin pandemi sürecinde de hizmet anlamında sınıfta kalmış olmaları bizleri bu şehrin bireyleri olarak derinden üzmüştür ancak tüm vatandaşlarımız müsterih olsunlar ki, AK Parti hükümetleri ve bizler tüm vatandaşlarımıza destek olabilmek için can siperhane çalışmaya devam edeceğiz. Bu hususta bizlere destek olan hayırseverlerimize, AK davamıza gönül vermiş teşkilatlarımıza ve bizleri gönülden tebessümlerle ağırlayan değerli esnaflarımıza teşekkür ediyorum. Her türlü zorluğu da birlikte aşacağımıza yürekten inanıyorum."

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER