AK Parti Odunpazarı Ramazan boyunca 2023 haneyi ziyaret edecek

AK Parti Odunpazarı Ramazan boyunca 2023 haneyi ziyaret edecek

 AK Parti Odunparı İlçe Başkanı Av. Ali Acar Ramazan ayı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Ramazan ayında 2023 hane ziyareti gerçekleştireceklerini belirten Başkan Acar, mesajında şu ifadeleri kullandı: 

 

“Rahmet, bereket, birlik ve beraberlik ayı olan mübarek Ramazan ile yardımlaşma hususu bizler için hep çok kıymetli olmuştur. Yardımlaşmanın bu denli önemli olduğu Ramazan ayında, Odunpazarı’mızda yaşayan hemşehrilerimizle gönül köprüleri kurmaya devam ederken, Ramazan Bereketi ile de 2023 hanemize 2023 ziyaret gerçekleştireceğiz. Ziyaretlerimizde hem hemşehrilerimizin gönlüne dokunmaya hem de muhabbetlerimiz ile birlik ve beraberliğimizi pekiştireceğiz. Ülkemizin birlik ve beraberliğinin önemli olduğu bu zamanlarda, aziz milletimizin her kesiminde huzuru ve refahı yine hep birlikte getireceğiz.  

 

Devletimizin varlığını, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın desteğini daima hissediyor olmak bizlere de güç vermektedir. Bu güç ile birlikte 2023 hedeflerimize doğru ilerlemeye devam edeceğiz. Yardımlaşmanın ve kardeşliğin ayı olan Mübarek Ramazan ayının ülkemize, aziz milletimize ve tüm İslam Alemi ’ne hayırlar getirmesini diliyorum.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER