banner136

Ak Parti İlçe Başkanı Ali Acar Odunpazarı Belediyesini Eleştirdi

Ak Parti İlçe Başkanı Ali Acar Odunpazarı Belediyesini Eleştirdi

AK Parti Odunpazarı İlçe Başkanı Av. Ali Acar, Yenikent Mahallesi'nde pazar yeri esnaflarını ziyaret ederek, mahalle sakinleri ile bir araya geldi.

Vatandaşların, mahalleye yönelik Odunpazarı Belediye Başkanı tarafından verilen sözlerin yerine getirilmediği şikayetleri üzerine Başkan Acar, Odunpazarı Belediye Başkanını görevini yapmaya davet etti. AK Parti Odunpazarı İlçe Başkanı Av. Ali Acar, Konuyla ilgili açıklamalarında, "Yenikent Mahallesi ziyaretimizde vatandaşlarımızın rahatsız olduğu konuların başında gelen kapalı pazar yeri ve kültür merkezi meselesi, ne yazık ki Odunpazarı Belediye Başkanı'nın  yaklaşık 20 ay önce vaadettiği ancak hala hayata geçiremediği projelerinden biridir. Vatandaşlarımıza verilen sözlerin yerine getirilmiyor oluşu bizleri de ziyadesiyle üzmektedir.  

Bu konuların titizlikle takipçisi olacağımızı, hemşerilerimizin huzuru ve refahı için gece gündüz mesai harcayacağımızı tekrar ifade etmek istiyorum. Belediyecilik yalnızca seçim öncesi vaad vermekle ya da sorumlu olduğunuz bölgede sıkıntılar yaşanırken Genel Hükümeti eleştirir nitelikte siyaset üretmekle olmaz, olmayacaktır. Mevcut Odunpazarı Belediye Başkanımızın, ilçemize yönelik talepleri duyması ve verdiği vaadleri hatırlaması ilçemizdeki tüm vatandaşlarımız için önem arz etmektedir. "5 yıl görev sürem var, söz verdik, yapacağız" ifadeleri artık samimiyetini yitirmiştir. Hala daha seçim arifesindeymişcesine proje vaadleri verilmesi vatandaşlarımızın desteğiyle göreve gelen bir belediye başkanına yakışmamaktır. Eğer ki, projelerini hayata geçirmek noktasında bir yetersizlik söz konusu ise üstesinden gelemeyeceklerini talep etmeleri halinde, vatandaşlarımızın refahı ve mutluluğu için hükümetimizin tüm imkanlarıyla bizler üstümüze düşeni de yapmaya hazırız" diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER