ESTÜ Erkek ve Kadın Voleybol Takımları iyi gidiyor. ESTÜ Erkek ve Kadın Voleybol Takımları iyi gidiyor.

Maçı kendilerine ayrılan deplasman tribününü hınca hınç doldurarak izleyen hatta tribünlere sığmayan Siyah kırmızılı taraftarlar, maçın 50.dakikasında gelen ilk golle birlikte büyük sevinç yaşadı. 
Meşale yakan ve coşkulu bir şekilde golü kutlayan taraftarlara, ev sahibi takım taraftarları ise Eskişehirspor taraftarlarının bulunduğu tribüne taş ve pet şişe atarak karşılık verdi.
Maç öncesi Eskişehirspor’u ve taraftarları centilmence karşılayan ev sahibi Ereğli taraftarlarının, gol sonrası yaptığı bu çirkin saldırı sonrası karşılaşma 4 dakika durdu. Hakemin uyarısı üzerine Siyah kırmızılı futbolcular tribünlere giderek taraftarların sakin olmasını istedi.
Yaşanan bu üzücü olay sonrası devam eden maçta arka arkaya atılan gollerle sahadan 3-0 galip ayrılan Eskişehirspor, 3 puanın sevincini taraftarlarıyla birlikte kutladı.
Alınan bilgilere göre Eskişehirspor tribünlerine atılan cisimler yüzünden 5-6 taraftarın yaralandığı, maç sonrası Eskişehir’e dönen taraftar kafilesinin otobüslerine de taş atıldığı öğrenildi.