Şubat ayında yapılacak olan sınav hakkında açıklamalarda bulunan Peygamber Sevdalıları Vakfı Eskişehir Temsilcisi Kadir Arslan, "Her yıl geleneksel hale getirdiğimiz ve her geçen yıl teveccühün artarak devam ettiği Siyer sınavımızın kayıtları devam ediyor. Amacımız Eskişehir'de Hz. Peygamber'in adının her evde anılması, gündem olması ve layıkıyla anlaşılmasıdır." dedi.

"SINAVIMIZDA KAYBEDEN YOK"

Sınav hakkında bilgi veren Arslan, "Sınavımız herkese hitap ediyor ve 4 kategoriden oluşmaktadır. 1. kategori 4 ve  5. sınıf, 2. kategori 6-7-8. sınıf, 3. kategori lise öğrencilerimize yönelik olup 4. kategori ise üniversite ve diğer belirtilmeyen eğitim durumlarına yöneliktir. Sınavımız 11 Şubat 2024 tarihinde yapılacaktır. Sınavımıza katılan herkes kazanacaktır, kaybeden olmayacaktır. Zira Resûl-i Zişan'ı tanımaktan daha büyük bir ödül yoktur. Sınava teşvik olması ve Efendimizi tanımamıza vesile olması için çeşitli hediyelerimiz olacaktır. Umre, bilgisayar, bisiklet, tablet, drone vb çeşitli hediyelerimiz olacaktır." ifadelerini kullandı.

"BAŞVURULAR ONLİNE, SINAV YÜZ YÜZE YAPILACAK"

Sınava başvurular konusunda da açıklamalarda bulunan Arslan, "Yarışmamıza katılmak isteyenler vakfımızın sitesine (peygambersevdalilari.com) girip kolayca başvurabilir, belirtilen kitap temin yerlerinden kitabı temin edip sınava hazırlanabilirler. Şimdiden sınavımıza katılacak herkese başarılar diliyorum." dedi.

ETO Başkanı Metin Güler 6 Şubat Depremi Yıldönümü Mesajı. ETO Başkanı Metin Güler 6 Şubat Depremi Yıldönümü Mesajı.

123-4