banner136

Şehit ailelerinden Anıtkabir ve TBMM ziyareti

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç ile şehit ve gazi aileleri; önce Anıtkabir’i ardından Türkiye Büyük Millet Meclisini (TBMM) ziyaret etti.Başkan Ataç ve beraberindeki Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Eskişehir...

Şehit ailelerinden Anıtkabir ve TBMM ziyareti

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç ile şehit ve gazi aileleri; önce Anıtkabir’i ardından Türkiye Büyük Millet Meclisini (TBMM) ziyaret etti.

Başkan Ataç ve beraberindeki Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Eskişehir Şubesi Başkanı Hacı Şahin ve dernek üyeleri, Anıtkabir’i ziyaret ederek mozoleye çelenk bıraktı. Anıtkabir ziyaretine, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer de eşlik etti.

Anıtkabir ziyaretinin ardından Başkan Ataç ile Dernek Başkanı Hacı Şahin ve dernek üyeleri, Türkiye Büyük Millet Meclisine gelerek, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu makamında ziyaret etti. Ziyarette, Milletvekili Çakırözer’in yanı sıra CHP Grup Başkan Vekili Engin Özkoç da hazır bulundu. Başkan Ataç ve şehit aileleri, Çubuk’ta yaşadığı saldırı nedeniyle Kılıçdaroğlu’na geçmiş olsun dileklerini iletti.

Ziyaret; Kılıçdaroğlu, Başkan Ataç, CHP Grup Başkan Vekili Özkoç, Milletvekili Çakırözer ile şehit ve gazi ailelerinin birlikte çektirdikleri fotoğraf ile son buldu.

Güncelleme Tarihi: 02 Mayıs 2019, 16:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER