banner134

İnönü Belediyesi, Ali Kaya yolunda çalışma yaptı

İnönü Belediye Başkanlığı, Ali Kaya Deresi yanından geçen yolla ilgili vatandaştan gelen iyileştirme çalışması talebini kısa süre içerisinde tamamlayarak yerine getirdi.Eskişehir İnönü Belediye Başkanlığı vatandaşlardan gelen talepleri...

İnönü Belediyesi, Ali Kaya yolunda çalışma yaptı

İnönü Belediye Başkanlığı, Ali Kaya Deresi yanından geçen yolla ilgili vatandaştan gelen iyileştirme çalışması talebini kısa süre içerisinde tamamlayarak yerine getirdi.

Eskişehir İnönü Belediye Başkanlığı vatandaşlardan gelen talepleri hızlı bir şekilde yerine getirmeye devam ediyor. İlçe merkezinde bulunan Yenice Mahallesi sakinlerinden gelen talep üzerine İnönü Belediyesi Fen İşleri ekipleri, doğal yeryüzü şekilleri ile çok sayıda turistin de ilgisini çeken Ali Kaya Deresi yanından geçen yolda genişletme ve yol iyileştirme çalışması yaptı. Yol üzerinde bulunan çukurları tesviye eden ekipler daha sonra stabilize malzeme sererek vatandaşların kullanıma hazır hale getirdi.

Ali Kaya Deresi etrafın çevreleyen yolu kullanan mahalle sakinleri yapılan çalışmadan dolayı İnönü Belediyesi ve Belediye Başkanı Kadir Bozkurt’a teşekkürlerini ilettiler.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER