banner134

Eskişehirli yazar Kibaroğlu’nun ‘Kapıyı Çalan Kimdir?’ öykü kitabı yayınlandı

Eskişehirli yazar Güngör Kibaroğlu, yayınladığı ‘Kapıyı Çalan Kimdir?’ öykü kitabı ile Eskişehir edebiyatına güzel ve heyecanlı bir eser kazandırıldı. Eskişehirli yazar Güngör Kibaroğlu konu ile ilgili yaptığı açıklamada,...

Eskişehirli yazar Kibaroğlu’nun ‘Kapıyı Çalan Kimdir?’ öykü kitabı yayınlandı

Eskişehirli yazar Güngör Kibaroğlu, yayınladığı ‘Kapıyı Çalan Kimdir?’ öykü kitabı ile Eskişehir edebiyatına güzel ve heyecanlı bir eser kazandırıldı.

Eskişehirli yazar Güngör Kibaroğlu konu ile ilgili yaptığı açıklamada, ‘’Kapıyı Çalan Kimdir?’ adlı öykü kitabım, Eskişehir’de yeni yayınlandığından çok mutluluk duydum. Öykü kitabımın içinde; hayatın içinden, herkesi kucaklayan kısa kısa öyküler yer alıyor. Son 10 yılda öykü ile birikimlerimi, son 6 ayda derleyip toparladım, yayına hazırladım ve öykü kitabım Eskişehir’de yayınlandı. Eskişehir edebiyatına da faydalı eser kazandırdım. 41 kısa öyküden oluşan kitabim, 136 sayfadan ibarettir. Öykülerim; toplumdaki insanımızın yaşarken, başından geçen öykülerini dile getiriyor. Öykülerimin; kimisi yaşanmışlıkları ve kimisi de kurmaca yaşananları anlatıyor’’ diye belirtti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER