Eskişehir Battalgazi Orataokulu’ndan ‘TUBİTAK 4006 Bilim Fuarı Sergisi’

Eskişehir Battalgazi Ortaokulu öğrencileri ve öğretmenleri tarafından hazırlanan ‘TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı Sergisi’, okul binasında katılımcıların katılımı ile açılışı gerçekleşti.Sergi açılışına: Odunpazarı İlçe Milli...

Eskişehir Battalgazi Orataokulu’ndan ‘TUBİTAK 4006 Bilim Fuarı Sergisi’

Eskişehir Battalgazi Ortaokulu öğrencileri ve öğretmenleri tarafından hazırlanan ‘TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı Sergisi’, okul binasında katılımcıların katılımı ile açılışı gerçekleşti.

Sergi açılışına: Odunpazarı İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Serhat Murat, Yusuf Yılmaz, Eyyup Aracı, Selçuk Kalkancı ve okul müdürleri katıldılar ve serginin açılışını yaptılar. Sergide; öğrenci ve öğretmenlerin düzenledikleri ‘Araştırma Projeleri’, ‘Robotik Kodlama’, ve ‘Tasarım Projeleri sergilendi. Odunpazarı İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri ve okul müdürlerinden oluşan heyet; ‘’sergiyi gezerek, projeleri tek tek incelediler, yapılan çalışmalar hakkında öğrenci ve öğretmenlerden bilgi aldılar ve sergiyi beğendiklerini’’ ifade ettiler. Serginin sonunda; sergide emeği geçen öğretmenlere teşekkür belgeleri verildi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER