EGES’den çifte madalya

Eskişehir Görme Engelliler Spor Kulübü (EGES) sporcuları, katıldıkları turnuvadan madalyalarla ayrıldılar.Geçtiğimiz aylarda katıldıkları judo ve yüzme turnuvalarından, iki bronz madalya getiren Eskişehir Görme Engelliler Spor Kulübü,...

EGES’den çifte madalya

Eskişehir Görme Engelliler Spor Kulübü (EGES) sporcuları, katıldıkları turnuvadan madalyalarla ayrıldılar.

Geçtiğimiz aylarda katıldıkları judo ve yüzme turnuvalarından, iki bronz madalya getiren Eskişehir Görme Engelliler Spor Kulübü, son katıldığı atletizim turnuvasından da başarı ile ayrıldı. B1 (hiç görmeyen) gülle atmada Sultan Karayağız Türkiye ikincisi, B3 100 metrede ise Yunus Emre Çetin Türkiye üçüncüsü oldu.

Gelecek yıllarda Milli Takım’a sporcu göndermek istediklerini söyleyen Atletizm Antrenörü Elif Karataş, Türkiye’yi en iyi şekilde temsil etmek istediklerini belirtti. Kulüp hakkında açıklamalarda bulunan Kulüp Başkanı Ercan Güler ise şunları kaydetti:

“Antrenörümüze ve sporcu arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyoruz. Bizleri ve şehrimizi en güzel şekilde temsil ettiler. Bu yıl geride bıraktığımız 4 aylık süre içerisinde, şehrimize 4 madalya kazandırdık. Yılın kalan kısmında da kupalar ve madalyalar getirmeye devam edeceğiz.”

Güncelleme Tarihi: 21 Nisan 2019, 13:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner117