banner134

Başkan Bozkurt Ramazan’ın ilk pazarında esnafla buluştu

İnönü Belediye Başkanı Kadir Bozkurt, Ramazan ayının ilk pazarında esnaf ile buluşarak ‘Hayırlı ramazanlar, hayırlı işler’ dileklerini iletti.Her hafta Perşembe günleri İnönü Belediyesi’nin Kapalı Pazaryerinde kurulan pazarda İnönü...

Başkan Bozkurt Ramazan’ın ilk pazarında esnafla buluştu

İnönü Belediye Başkanı Kadir Bozkurt, Ramazan ayının ilk pazarında esnaf ile buluşarak ‘Hayırlı ramazanlar, hayırlı işler’ dileklerini iletti.

Her hafta Perşembe günleri İnönü Belediyesi’nin Kapalı Pazaryerinde kurulan pazarda İnönü Belediye Başkanı Kadir Bozkurt, AK Parti İnönü İlçe Başkanı Mustafa Tunçer ve Belediye Meclis üyesi Sibel Zeybek’le birlikte esnaf ve vatandaşları ziyaret ederek talepleri de dinledi.

Başkan Bozkurt, "Ramazan’ın manevi güzelliğini vatandaşlarımızın yüzlerinde hissetmek çok güzel. İçinde bulunduğumuz Ramazan ayının büyük milletimiz ve tüm İslam alemi için hayırlara vesile olmasını diliyorum. Allah esnafımızın kazancını, vatandaşlarımızın sofralarının bereketini arttırsın. Hepimizi Ramazan’a ulaştırdığı gibi, bayrama da ulaştırsın inşallah" ifadelerini kullandı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER