Bahane Olmayacak!

Cumhur İttifakı Tepebaşı Belediye Başkan Adayı Hasan Tuç, Mhp Fevzi Çakmak Mahallesi Seçim İrtibat Bürosu açılışında mahalle sakinlerine seslendi.

Bahane Olmayacak!


Miting atmosferinde gerçekleşen açılışta Cumhur İttifakının önemini vurgulayarak konuşmalarına başlayan Tuç; Birçok mahallemizde olduğu gibi Fevzi Çakmak Mahallemizde de mevcut sorunlara çözüm üretilmiyor. Sürekli bahane üretmeyi, sorunları görmezden gelmeyi adet edinmiş bir belediye yönetimi var. Ben buradan tekrar söz veriyorum, Fevzi Çakmak dahil olmak üzere tüm mahallelerimizin; imar, yol, tretuvar gibi öncelikli sorunlarını 1 İlbet yıl içerisinde çözeceğim.


Bu mahallelerimizin hepsine kapalı semt pazarları, mahalle sakinlerinin düğün/cemiyet gibi bir çok ihtiyacı için faydalanabileceği sosyal tesisleri, kadın yaşam merkezi, kreş ve spor salonu gibi standart belediyecilik hizmetlerini hızlı bir şekilde gerçekleştireceğim.
Tepebaşı’nın mazeret üretmeyen, bahanelere sığınmayan, görmezden gelmeyen; çözüm üreten, hizmet üreten, proje üreten bir Başkanı olacak dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER