AK PARTİ Seyitgazi skm açılışı ve meclis üyeleri tanıtım toplantısı

AK Parti Seyitgazi Seçim Koordinasyon Merkezi açılışı ve Meclis Üyeleri tanıtım toplantısı 25 Şubat Pazartesi saat 12.00'de ilçe merkezinde gerçekleşecek.

AK PARTİ Seyitgazi skm açılışı ve meclis üyeleri tanıtım toplantısı

Seyitgazi Cumhur İttifakı Meclis üyesi aday listesi açıklanır açıklanmaz, Meclis üyeleri ile ilk toplantısını aynı gün gerçekleştirerek seçim kampanyasına hızlı başlayan, Seyitgazi Belediye Başkanı Hasan Kalın

" Milletvekillerimiz ve Cumhur İttifakı Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Sn. Burhan SAKALLI’nın da katılımları ile,  25 Şubat Pazartesi saat 12.00'da ilçemizde Seçim Koordinasyon Merkezi açılışımızı ve Meclis üyeleri tanıtım toplantımızı gerçekleştireceğiz. Meclis üyelerimizle İlçemiz için hep birlikte gece gündüz demeden, yılmadan yorulmadan daha güçlü bir şekilde çalışmaya  devam edeceğiz. Tüm hemşehrilerimizi gerçekleştireceğimiz açılış ve tanıtım toplantımıza bekliyoruz" açıklamasında bulundu. AK Parti Seyitgazi İlçe Başkanı Zekayi Venüsbet Tunç ve MHP Seyitgazi İlçe Başkanı Hasan Gül ise teşkilatların seçim çalışmalarında Cumhur İttifakı ruhuna uygun,  2023’e giden büyük Türkiye hedefinde iş birliği ve gönül birliği ile ortak hareket edeceklerini ifade ettiler. Yüksek Seçim Kurulunda Kesinleşen listeye göre  Cumhur ittifakının Seyitgazi Belediyesi Meclis Üyesi adayları şu isimlerden oluştu; Mehmet Üney, Seydi Kanat, Özgür Kutlu, Ender Günaydın, Mustafa Çetin, Özcan Güler, Veysel Karani İlme, Murat Uçar,  Suriye Akipek, Esat Gül,  Uğur Şen.

Güncelleme Tarihi: 25 Şubat 2019, 00:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER