ESOGÜ’de yüksek lisans ve doktora başvuruları devam ediyor

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (esogü) Sosyal Bilimler Enstitüsü, Fen Bilimleri Enstitüsü, Eğitim Bilimleri Enstitüsü Ve Sağlık Bilimleri Enstitüsü 2019-2020 Öğretim Yılı Güz Yarıyılı İçin Tezli Ve Tezsiz Yüksek Lisans Programlarına Ve Doktora Programlarına Başvuru Almaya Devam Ediyor.

ESOGÜ’de yüksek lisans ve doktora başvuruları devam ediyor

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) Sosyal Bilimler Enstitüsü, Fen Bilimleri Enstitüsü, Eğitim Bilimleri Enstitüsü ve Sağlık Bilimleri Enstitüsü 2019-2020 öğretim yılı güz yarıyılı için tezli ve tezsiz yüksek lisans programlarına ve doktora programlarına başvuru almaya devam ediyor.

Yapılan açıklamaya göre; öğrencilerin gerek akademik yeterliliklerinde gerekse mesleki yaşamlarında kendilerini geliştirdikleri lisansüstü programlara başvurularda Türkiye’nin farklı illerinden gelen öğrenciler yoğun ilgi gösteriyor. Dört enstitü bünyesinde yaklaşık 50 programda doktora, 80 programda tezli ve tezsiz yüksek lisans eğitiminin verildiği ESOGÜ’de başvurular 23 Ağustosa kadar devam edecek. Yüksek lisans ve doktora adayları ilgili enstitü web sitelerinden lisansüstü programlar, başvuru süreçleri ve koşulları hakkında detaylı bilgilere ulaşabilecekler.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER