AK Parti'nin Eskişehir Aday Tanıtım Toplantısı sonrası gençlerle buluşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, gençlere yönelik yapılan çalışmaları ve projeleri anlattı. Çeşitli müjdeler veren Cumhurbaşkanı Erdoğan, gençlerin merak ettiği soruları da yanıtladı ve gençlere yönelik yapılan çalışmaları ve projeleri anlattı.

Mustafa Önder hayatını kaybetti. Mustafa Önder hayatını kaybetti.

Gençlerimizin önünü her alanda biz açtık.

"Belediye meclislerinde, yönetimlerinde çok sayıda genç arkadaşımız yer alıyor ve önümüzdeki dönemde inşallah daha fazla yer alacak. TBMM Grubumuzda Gençlik Kollarından yetişme 20'den fazla Milletvekilimiz var. Aynı şekilde meclisteki 30 yaş altı 5 Milletvekilinden 4'ü AK Parti sıralarında oturuyor. Görüldüğü gibi gençlerimizin önünü her alanda biz açtık."

İnşallah kentsel dönüşümle de Eskişehirimizi farklı bir şekilde ayağa kaldıracağız.

"Muhalefet gün geçtikçe daha kötüye gidiyor. Şuan da paramparça olmuş durumdalar. Eskişehir'de bunların yaptığı ne var?  Yönetim dediğiniz zaman akla altyapı gelir , üstyapı gelir. Bunlarda bu var mı?  Yok.

Biz inşallah Nebi kardeşimle bir taraftan yerel idareyi alacağız, onunla birlikte Tepebaşı,Odunpazarı diğer ilçeler bunları toparlayacağız. 

Eskişehir'in ne eksiği varsa yerine getireceğiz. Kentsel dönüşüm adımlarını atacağız. Eskişehir'i kentsel dönüşümle yeniden ayağa kaldıracağız"

Astronot Gezeravcı'nın uzay yolculuğu gezi değil, sizleri, bu nesli uzaya hazırlamak için atılmış adımlardır.

Erdoğan Türk astronot Alper Gezeravcı’nın uzaya gönderilmesi ile ilgili ‘turistik gezi’ yorumlarına tepki gösterdi.

"İlk astronotumuz Alper Gezeravcı’nın yaptığı işe ne dediler? ‘Turistik gezi.’ Ayıptır. Ne dediler? ‘Bu kadar para harcanır mı?’ Evet, devlet olursan adam gibi adam olursan harcanır. Bu turistik gezi değil. Bu sizleri, bu nesli işte uzaya hazırlamak için atılmış adımlardır."

"Uzay çalışmalarımızda yeni ve tarihi bir adım olan astronot yetiştirme projemizin ikinci ismide bir gencimizdir."

Siz şu anda karanlığı aydınlatan gençlersiniz

"31 Mart akşamını, artık Nebi kardeşimin emaneti devraldığı akşam olarak görüyorum. Siz şu anda karanlığı aydınlatan gençlersiniz. 31 Mart gecesini de sizler aydınlatacaksınız."

Gençler sizlerle gurur duyuyorum

GFB6tt7XoAABQnP