Milletvekili Hulusi Akar “Türkiye Cumhuriyeti olarak terörü bitirmekte kararlıyız” Milletvekili Hulusi Akar “Türkiye Cumhuriyeti olarak terörü bitirmekte kararlıyız”

Anemon Otel’deki nikah töreninde yoğun katılım nedeniyle izdiham yaşandı. Müftü Bekir Gerek’in kıydığı nikaha onlarca isim şahitlik etti. AK Parti Eskişehir Milletvekili Nebi Hatipoğlu, BBP Genel Başkanı Mustada Destici, Ali Demirel, Süleyman Reyhan, Ekrem Birsen, Eskişehir Cumhuriyet Başsavcısı Ali Yeldan, Ankara Emniyet Müdürü Engin Dinç ve Gürhan Albayrak gibi isimler nikah şahidiydi. 

AK Partili meclis üyesi Mustafa Birsen'in oğlu Cihan Birsen'in Berra Nur Ünlü ile gerçekleşen nikah törenlerinde nikah şahitliğini yapan Eskişehir AK Parti Eskişehir Milletvekili Nebi Hatipoğlu, sosyal medya hesabından şu paylaşımı yaptı;

"Kıymetli partilimiz Mustafa Birsen'in oğlu Cihan Birsen'in Berra Nur Ünlü ile gerçekleşen nikah törenlerinde nikah şahidi olarak yer almak benim için büyük bir mutluluktu. Genç çiftimize sağlık, mutluluk ve bir ömür boyu sevgi dolu günler dilerim." dedi.

GBAUaaoXwAA2d14GBAUaaoWAAAbqNF62350b26-ed9b-4605-ba77-94207a4d5f58GBAUaamWIAA269d