AK Parti Eskişehir Milletvekili Nebi Hatipoğlu, sosyal medya hesabından paylaştığı mesajda, “Ülkemizin huzur ve güvenliği için Irak’ın kuzeyinde kahramanca mücadele ederken, bölücü terör örgütüyle çıkan çatışmada şehit düşen Mehmetçiklerimize Allah’tan rahmet, ailelerine ve yakınlarına sabır ve başsağlığı diliyorum. Yaralanan kahramanlarımıza acil şifalar temenni ediyorum. Milletimizin başı sağ olsun” ifadelerini kullandı. 

ETO Başkanı Güler, Tüccar ve Sanayicinin Finansman Talebine Dikkat Çekti. ETO Başkanı Güler, Tüccar ve Sanayicinin Finansman Talebine Dikkat Çekti.


AK Parti Eskişehir Milletvekili Ayşen Gürcan ise “Irak’ın kuzeyinde hain terör örgütü ile çıkan çatışmada şehit olan kahraman askerlerimize Allah’tan rahmet, ailelerine ve yakınlarına sabırlar; yaralı kahramanlarımıza acil şifalar diliyorum” mesajını paylaştı.  

AK Parti Eskişehir Milletvekili Fatih Dönmez, "Irak’ın kuzeyinde, bölücü terör örgütü ile çıkan çatışma sonucunda şehit olan mehmetçiklerimize; Allah’tan rahmet, ailelerine ve yakınlarına sabırlar diliyorum. Yaralı kahraman askerlerimize acil şifalar diliyorum. Milletimizin başı sağ olsun." mesajını paylaştı.