banner280

SAKARYABAŞI MESİRE YERİ ESOGÜ'YE DEVREDİLSİN

12 Şubat 2016 Cuma 13:01
Bu haber 529 kez okundu

ÇİFTELERLİLER DERNEĞİ'NDEN REKTÖR GÖNEN'E ZİYARET

SAKARYABAŞI MESİRE YERİ ESOGÜ'YE DEVREDİLSİN
 Çiftelerliler Sosyal Yardımlaşma Dayanışma ve Kültür Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Coşkun Hadak, Sakarbaşı mesire yerinin Ankara Üniversitesi'nden alınarak Eskişehir Osmangazi Üniversitesi'ne devri yapılması gerektiğini belirtti.
Başkan Hadak, dernek üyeleri ile birlikte Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) Rektörü Hasan Gönen'i makamında ziyaret etti. Ziyaret sonrası bir açıklama yapan Başkan Coşkun Hadak, Çifteler Sakarbaşı mesire yerinin, Ankara Üniversitesi'nden alınarak, Eskişehir Osmangazi Üniversitesi'ne devri yapılması gerektiğini, bunu Rektör Gönen'e de söylediklerini anlattı. Çifteler ilçesindeki Meslek Yüksek Okulunun Diyaliz, Aroma Terapi ve Pervüzyonüst bölümlerinin de ESOGÜ'ye ilave edilmesi gerektiğini aktaran Hadak, "Valiliğimiz, ilçe kaymakamlığımız, belediyemiz, ESOGÜ ve Anadolu Üniversitesi ile birlikte akademisyenlerin katılacağı Sakaryabaşı için ‘Arama Çalıştayı’ yapılması konusunda ESOGÜ Rektörü Hasan Gönen'den desteklerini ve yardımlarını istedik. Karşılıklı fikir alışverişi ile faydalı bir ziyaret oldu. Saygıdeğer hocamıza nezaket dolu misafirliği için, yönetim kurulumuz adına şükranlarımı arz ediyorum" dedi.
Çiftelerliler Sosyal Yardımlaşma Dayanışma ve Kültür Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Coşkun Hadak, ESOGÜ Rektörü Hasan Gönen'e törenle plaket takdim etti.
(SK-MET-Y)

Ajans26
Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder