banner280

AK PARTİ ESKİŞEHİR TEŞKİLATINA SÜRPRİZ ZİYARET

09 Şubat 2016 Salı 14:57
Bu haber 729 kez okundu

AK Parti Eskişehir İl Teşkilatı, Uşak Milletvekili Eskişehir Koordinatörü Alim Tunç'u ağırladı.

AK PARTİ ESKİŞEHİR TEŞKİLATINA SÜRPRİZ ZİYARET
 Uşak Milletvekili Alim Tunç, yaptığı sürpriz ziyaretle il ve ilçe teşkilatlarını gezerek çalışmalar hakkında da bilgi aldı. Parti binasındaki ilk toplantıyı il başkanı ve ilçe başkanları ile gerçekleştiren Tunç, İl Başkanı M. Dündar Ünlü'den teşkilatın genel durumu ve çalışmaları hakkında bilgiler aldı. Yaklaşık bir buçuk saat süren ziyarette son seçimler de masaya yatırılırken; Tunç, 1 Kasım seçimlerinde elde edilen başarıdan dolayı da Eskişehir İl Teşkilatını tebrik etti. Tunç, ilçe başkanlarıyla da tek görüşerek yapılan çalışmaları değerlendirdi. 
Odunpazarı İlçe Başkanı Volkan Doğan, ilçe teşkilatı olarak sürekli sahada olmaya çalıştıkları kaydederken; yeni doğmuş bebekler, hasta, yaşlı ve engelli vatandaşlara yönelik bir çok ziyaret gerçekleştirdiklerini dile getirdi. 
Seçimlerde birlik beraberlik içerisinde hareket edilerek bu sonucun yakalandığına işaret eden Başkan Ünlü de, hedeflerinin 2019 seçimlerinde de bu başarıyı yakalamak olduğu mesajını yineledi. 
Ardından Tepebaşı İlçe Başkanı Ertuğrul Dindar, İl Gençlik Kolları Başkanı Av. Fatih Özata ve İl Kadın Kolları Başkanı Av. Ceyda Akşen'i de makamlarında ziyaret eden Tunç'a, İl Başkanı Ünlü üzerinde ismi yazılı olan bir Eskişehirspor forması hediye etti.
(MSY-MET-Y)

Ajans26

Yorum Gönder