banner280

Tepebaşı Akademinin Kızları Türkiye Birincisi Oldu

10 Kasım 2018 Cumartesi 16:15
Bu haber 431 kez okundu

Türkiye Atletizm Federasyonu tarafından Ankara'da düzenlenen 10 Kasım Atatürk'ü Anma koşusunda Türkiye genelinde 800 sporcunun katıldığı ulusal bir organizasyon düzenlendi.

Tepebaşı Akademinin Kızları Türkiye Birincisi Oldu
 Eskişehir'i temsilen katılan Tepebaşı Akademi'den Yıldız Kız Takımı tüm şehirleri geride bırakarak Türkiye 1. si oldu ve kupayı şehrimize getirdi.
Son zamanlarda bölgesel ve ulusal atletizm organizasyonlarında sıkça başarılarını duymaya başladığımız Tepebaşı Akademi sporcuları ve hocaları iddialı olduklarını söylediler.
İl, bölge ve ulusal bazda dereceleri olan Tepebaşı Akademi gelecek için de hazırlık içinde.
Başkan İbrahim Yılmaz Kaynarca ; "şimdilik kısıtlı imkanlarla sürdürdüğümüz çalışmaları hocalarımızın disiplini ve çocuklarımızın gayreti ile üst düzeyde devam ettiriyoruz. Eğitime, spora ve sanata gençler üzerinden her şartta destek olmaya devam edeceğiz. Şehrimizin ismini bu tür organizasyonlarda duyuruyor olmak da ayrı gurur vesilesi. Emeği geçen hocalarımıza, desteğini esirgemeyen değerli ailelerine ve Tepebaşı Akademi'nin kıymetli yöneticilerine teşekkür ederim" dedi.
Diğer alanlardaki çalışmaları gönüllü ve ücretsiz olarak sürdüren Tepebaşı Akademi adından söz ettirecek gibi görünüyor.

Ajans26

Yorum Gönder