banner280

Sevdiğinize Passolig Kartı çıkartarak, Eskişehirspor sevginizi onunla paylaşın.

09 Şubat 2016 Salı 12:51
Bu haber 500 kez okundu

Kulüp İdari Asbaşkanı ve Basın Sözcümüz Mehmet Arı haftalık olarak düzenlediği basın toplantısı için bugün Eskişehir Atatürk Stadyumu’nda basın mensuplarıyla bir araya geldi.

Sevdiğinize Passolig Kartı çıkartarak, Eskişehirspor sevginizi onunla paylaşın.
 Kulüp İdari Asbaşkanı ve Basın Sözcümüz Mehmet Arı haftalık olarak düzenlediği basın toplantısı için bugün Eskişehir Atatürk Stadyumu’nda basın mensuplarıyla bir araya geldi.

Asbaşkanımız öncelikle takımımızın Pazar günü oynadığı Rizespor maçıyla ilgili değerlendirmelerde bulundu. Asbaşkanımız daha önce düzenlenen toplantıda oynayacağımız maçlardan puan ya da puanlarla dönme hedefinde olduğumuzu belirttiğini söyleyerek Rizespor maçında hedefin 3 puan olduğunu ancak alınan 1 puanın da bulunduğumuz şartlarda önemli olduğunu dile getirdi. Asbaşkanımız maçla ilgili analiz yapmayacağını sadece Rizespor deplasmanına giderek takımımızı yalnız bırakmayan büyük taraftarımıza ayrıca teşekkür ettiğini ve onlara çok büyük bir saygı duyduklarını söyledi. Takımımız Rizespor deplasmanına gelen taraftarımızla ilgili “Onların deplasmana gidememiş olan  tüm Eskişehirspor taraftarlarını temsil ettiklerini gördüm. Bu kadar uzun yol giderek, takımımızı yalnız bırakmadıkları için gerçekten teşekkür ediyorum. Büyüklüklerini bir kez daha gösterdiler” sözleriyle devam etti. Arı; ayrıca Rizespor yönetimi ve Rize halkına da misafirperverliklerinden dolayı teşekkürlerini sunarak, takımlarına bundan sonraki maçlar için başarı dileklerini iletti.

Basın Toplantısına, 14 Şubat Pazar günü oynayacağımız Antalyaspor maçıyla ilgili açıklamalarıyla devam eden Arı, bu maçın takımımız için çok önemli olduğunu bir kez daha belirterek; taraftarımızın bu maçtaki desteğinin takımımız için çok büyük bir önem arz ettiğini söyledi. Asbaşkanımız Arı, Fenerbahçe maçında açık tribünde olan taraftarımızın bu maça giremeyeceği gibi Resmi sitemizden belirttiğimiz üzere bu maça giremeyen kombine sahiplerinin bu maçtaki haklarını Fenerbahçe maçında bulunmayanlara devredebilecekleri yineledi.

Arı, Antalyaspor maçında taraftarımızla bütünlük sağlayabilmemiz adına ise bu hafta Passolig çıkaran taraftarımıza Açık Tribünden bu maç için bir biletin kendilerine hediye edileceğini bildirdi. Passolig çıkaran taraftarımız bilet yüklemelerini maç gününe kadar yapabileceklerdir.

Arı son olarak; taraftarımızdan 14 Şubat Sevgililer Günü’nde oynanayacak olan Antalyaspor maçıyla ilgili günün önemine ilişkin bir ricada bulunarak şu ifadeleri kullandı; “Biliyorsunuz 14 Şubat Sevgililer Günü. Buradan açık tribünde yerlerini cezalarından dolayı alamayacak olan taraftarımızdan Eskişehirspor sevgilerini sevdikleriyle paylaşmaları adına bir çağrım var. Sevdiğinize Passolig Kartı çıkartarak, Eskişehirspor sevginizi onunla paylaşın. 14 Şubat’ta sizin yerinize sevdiğiniz Eskişehirspor’a destek olsun ve İnşallah galibiyetle de unutulmaz bir Sevgililer Günü yaşamış olalım.”

Asbaşkanımız Mehmet Arı’nın toplantıda belirttiği üzere, bilet fiyatları şu şekilde belirlenmiştir;

Açık ve Nefer Tribünü: 5 TL
VIP - 1965'liler Tribünü: 20 TL
Misafir Tribünü: 10 TL

Biletler 10 Şubat Çarşamba günü(Yarın) saat 11:00'den itibaren Atatürk Stadı gişeleri ve PassoLig kanallarından satışa çıkacaktır.

Son olarak, takımdaki sakatlıklar ile ilgili bilgi veren Arı; Ali Şaşal ve Causic’in takımla birlikte antrenmanlara çıktığını ve maç için hazır olduklarını belirtirken; yeni transferimiz Dossa Junior’ın sakatlığından dolayı bu maçta forma giyemeyeceğini söyledi. Asbaşkanımız, arka adelesinde yırtık tespit edilen oyuncumuz Dossa Junior ile sağlık ekibimizin yoğun şekilde ilgilendiğini ve olabilecek en kısa sürede oyuncumuzun sahalara döneceğini belirtti.


Ajans26
Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder