banner280

ESKİŞEHİRSPOR, ANTALYASPOR MAÇINA HAZIRLANIYOR

13 Şubat 2016 Cumartesi 11:59
Bu haber 477 kez okundu

TEKNİK DİREKTÖRÜ SAMET AYBABA: “ANTALYASPOR MAÇINI KAZANARAK DİĞER MAÇLARA MORAL KAZANMAK İSTİYORUZ”

ESKİŞEHİRSPOR, ANTALYASPOR MAÇINA HAZIRLANIYOR
 ESKİŞEHİR (İHA) - Eskişehirspor Teknik Direktörü Samet Aybaba, 14 Şubat Pazar günü evlerinde oynayacakları Antalyaspor karşılaşmasından galibiyetle ayrılarak, önlerinde kalan diğer maçlara moralli girmek istediklerini söyledi. 
Eskişehirspor’da yeni 13 transfer takıma uyum sağlamaya başladı. Maç eksiği olan futbolcularda yapılan antrenmanlarla arayı kapatmaya çalışıyor. Yeni transferlerin takıma katkı vermeye başlamasıyla morallerde arttı. Takım bugün yapılan pas çalışmasının ardından taktik çalışmasıyla antrenmanı sonlandırdı. Antrenmanı yöneticilerin yanı sıra Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç da izledi.
14 Şubat Pazar günü kendi evlerinde oynanacak olan Antalyaspor karşılaşmamasından galibiyetle ayrılmak istediklerini dile getiren Teknik Direktör Samet Aybaba, yeni transferlerin katkı sağlamaya başladığını söyledi. Antalyaspor’un Fenerbahçe’yi farklı yendiğini hatırlatan Aybaba, “Antalyaspor’un morali iyi. Biz de son iki deplasmanda üst üste puanlar aldık. Takım mücadeleyi yapmayı ve kazanmayı daha iyi öğrendi. Yeni arkadaşlarında katkıları artmaya başladı. Her maçımız final. Bu maçı kazanarak önümüzdeki maçlar için moral kazanmak istiyoruz” dedi.
(AS-MET-Y)

Ajans26
Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder